Helseøkonomisk fagdag 24. september 2013


Helseøkonomisk fagdag 24. september 2013

Helseøkonomisk fagdag 2013 – Hold av dagen!

Tid: 24. september kl 09:00-16:00
Sted: NHOs lokaler, Middelthuns gate 27, Majorstua

Tradisjonen tro arrangerer Statens legemiddelverk, i samarbeid med, Helsedirektoratet, Kunnskapssenteret og Legemiddelindustriforeningen helseøkonomisk fagdag med tapas og mingling.

Fagdagen er delt inn i to hovedtemaer der del 1. vil handle om effektiv ressursbruk i fremtidens helse- og omsorgstjenester og del 2. vil ta for seg usikkerhet i framskrivninger av effekter i helseøkonomiske analyser.

Det kommer også to internasjonale foredragsholdere som skal holde innlegg om HTA (Andrea Rappagloisi) og bærekraft i de Europeiske helsesystemene samt rettferdighetsproblematikk knyttet til bruken av QALYS i relasjon til prioriteringer (Elly Stolk).

Tapas og mingling i LMIs lokaler fra ca. 15:30

Deltageravgift: Kr. 1000,-

For mer informasjon og påmelding, besøk denne linken: http://www.lmi.no/fokus/helseoekonomisk-fagdag-24-september-2013

Legg igjen en kommentar

Fyll inn i feltene under, eller klikk på et ikon for å logge inn:

WordPress.com-logo

Du kommenterer med bruk av din WordPress.com konto. Logg ut /  Endre )

Facebookbilde

Du kommenterer med bruk av din Facebook konto. Logg ut /  Endre )

Kobler til %s

%d bloggere liker dette: